0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Tetra
Ürün Kodu: 400-734043
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
39,65TL
Vergiler Hariç: 33,60TL
TETRA DELICA DAPHNIA SU PİRESİ BALIK YEMİ 100 ML

Tüm süs balıkları için leziz lokmalar halinde hazırlanmış ve nazik yöntemlerle dondurulup kurutulmuştur.
Özellikle yetiştirme başlangıcında ve yavruları büyütülmesinde tavsiye edilmektedir.
Kolay sindirilebilir özelliği sayesinde sindirim sisteminin korunmasında yardımcı olur.
Yüksek protein değerleri ile kondüsyon yemi olarak da balığınızın formunu yükseltir, zayıf balıkların toparlanmasını sağlar.
Tetra ve tropikal türleri, bettalar, discuslar, cichlidler tanganyika türleri hariç, su kaplumbağaları, canlı doğuran türleri molly türü hariç ideal bir yemdir.
Yem su üzerinde yüzer yapıdadır, Tüm parçalar halinde otomatik yemleme makinalarına uygundur.
 
Kullanım Şekli
Yetişkin balıklar için, birkaç dakika içerisinde tüketebilecekleri miktarda, günde 1 - 2 kere beslenmesi tavsiye edilmektedir.
Yavru balıklar için, birkaç dakika içerisinde tüketebilecekleri miktarda, günde 3 - 4 kere beslenmesi tavsiye edilmektedir.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!